5-minutowy Trening Na Biust od PopSugar [wideo]

Nie jesteś zadowolona z wyglądu własnego biustu? Marzysz o tym, aby Twój biust był bardziej jędrny i zachwycał pięknym kształtem? Możesz z tym zrobić bardzo wiele! Wystarczy, że rozpoczniesz systematycznie ćwiczyć mięśnie klatki piersiowej, a za miesiąc będziesz dumna ze swojego biustu.
reklama
Zastanów się, kiedy ostatni raz przeznaczyłaś choć odrobinę czasu na to, aby poprawić wygląd swojego biustu. Nie musisz przeznaczać mnóstwa godzin, wystarczy i szybki trening od PopSugar, dzięki któremu ujędrnisz, podniesiesz i wzmocnisz mięśnie klatki piersiowej. Zaopatrz się w hantle od 2 kg - 4 kg oraz nastaw na kilka pompek i do dzieła.


Przygotowany przez najsympatyczniejszą trenerkę z PopSugar trening na biust trwa 5 minut. Ten zestaw treningowy składa się z 5 ćwiczeń, wykonywanych przez 30-60 sekund każde w zależności od ćwiczenia.
reklama
Przed treningiem warto zrobić krótką 5-minutową rozgrzewkę i cool down na koniec. Trening ten idealnie nadaje się także jako dodatek do treningu głównego. Pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy podczas każdego ćwiczenia.

Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych treningach udostępnianych na blogu.Klik na urządzenia mobilne


Jak podobał Ci się trening? Czekam na efekty systematycznego wykonywana tego treningu!

5-minutowy Trening Na Biust od PopSugar [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 06:43:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

All Rights Reserved by Ćwiczenia Non Stop © 2016

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.