38 ćwiczeń z obciążeniem, kształtujących całe ciało [wideo]

Trening z obciążeniem pozwala na osiągnięcie lepszych efektów treningowych w krótszym czasie. Zmusza nasze ciało w większym stopniu do pracy. W porównaniu do kobiet, mężczyźni uwielbiają "wyciskać". Panie nie powinny brać się ciężarów, gdyż jedyną ich wadą jest lepszy wygląd sylwetki.
reklama
Użycie odpowiedniego ciężaru pozwala na wymodelowanie i wysmuklenie ciała lub wręcz przeciwnie na rozbudowanie masy mięśniowej. Bez zastrzeżenia jest to, że obie opcje pozwalają na spalenie większej ilości kalorii.

źródło:  https://www.youtube.com/watch?v=ln_YV7WZlLY

Powyżej czeka na Ciebie 38 ćwiczeń z wykorzystaniem ciężarków, które rewelacyjnie kształtują ciało. Z całej gamy możesz skomponować kilka zestawów treningowych na cały tydzień, które będziesz wykonywać w określonej dla siebie ilości powtórzeń i serii.
reklama 
Poszczególne ćwiczenia warto poprzedzić kilkuminutową rozgrzewką i stretchingiem na koniec. Pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy podczas każdego ćwiczenia. Dzięki temu zapobiegniesz ewentualnym urazom lub kontuzjom.

Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych treningach udostępnianych na blogu.Klik na urządzenia mobilne


Jak podobają Ci się ćwiczenia? Czekam na efekty systematycznego ich wykonania!

38 ćwiczeń z obciążeniem, kształtujących całe ciało [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 03:39:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

All Rights Reserved by Ćwiczenia Non Stop © 2016

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.