10-minutowy trening brzucha [wideo]

Lubimy wyrzeźbiony brzuch, jednak wymaga on od nas niezwykle dużo pracy. Im więcej ćwiczysz, tym trening musi być nieco bardziej wymagający, aby pobudzić mięśnie do pracy. Cały czas należy podnosić poprzeczkę i dlatego mam świetny trening na brzuch dla nieco bardziej wtajemniczonych.
reklama
Poniższy trening wzmacniający i modelujący mięśnie brzucha trwa zaledwie 10 minut. Mimo krótkiego czasu trwania, wysiłek włożony w trening sprawi, że mięśnie aż będą paliły Cię. Cały zestaw składa się 2 serii, podczas których wykonujesz ćwiczenie przez 20 sekund z jak największa ilością powtórzeń, jaką jesteś w stanie wykonać.

źródło:  https://www.youtube.com/watch?v=dJlFmxiL11s

Trening idealnie nadaje się jako dodatek do treningu głównego. Przed jego wykonaniem warto zrobić kilkuminutową rozgrzewkę i stretching na koniec. Pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy podczas każdego ćwiczenia. Dzięki temu zapobiegniesz ewentualnym urazom lub kontuzjom.
reklama 


Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych treningach udostępnianych na blogu.Klik na urządzenia mobilne


Jak podobają Ci się ćwiczenia? Czekam na efekty systematycznego ich wykonania!

10-minutowy trening brzucha [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 23:59:00 Rating: 5

1 komentarz:

All Rights Reserved by Ćwiczenia Non Stop © 2016

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.