25-minutowe cardio z Lacey Stone [wideo]

Trening cardio (inaczej trening wytrzymałościowy) to forma ćwiczeń, polegająca na poprawie wydolności naszego serca. Tego typu ćwiczenia poleca się każdemu bez względu na wiek, płeć czy poziom aktywności fizycznej. Cardio pomaga m.in. tracić zbędne kilogramy, usprawnia układ krążenia, dotlenia.
reklama
Mówi się, że trening cardio przedłuża życie, jednak warto zaczynać stopniowo. Dla weteranów fitness przygotowałam tym razem coś ekstra - Max Cardio Challenge Workout z trenerką Lacey Stone. Jest to trening, spalający maksymalnie tkankę tłuszczową, wykorzystujący wysokiej intensywności ćwiczenia cardio, wytrzymałościowych oraz plyometrycznych.

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=PAo_JpDNQY8

Trening oprócz spalania tłuszczu z ciała, pomaga w budowaniu siły i zwiększaniu wytrzymałości. Cały trening trwa 25 minut i składa się z rozgrzewki oraz cool down.
reklama 
Trening zawiera wiele wymagających ćwiczeń, dlatego pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy podczas każdego ćwiczenia.

Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych treningach udostępnianych na blogu.Klik na urządzenia mobilne


Jak podobał Ci się trening? Czekam na efekty systematycznego wykonywana tego treningu!

25-minutowe cardio z Lacey Stone [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 06:14:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

All Rights Reserved by Ćwiczenia Non Stop © 2016

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.