10-minutowy trening HIIT dla początkujących [wideo]

Trening HIIT to inaczej intensywny trening interwałowy. Jest przeznaczony dla każdego, kto zamierza szybko spalić zbędną tkankę tłuszczową oraz poprawić własną kondycje fizyczną. HIIT jest trzy razy bardziej skuteczny w walce z utratą kilogramów niż tradycyjny trening cardio.
reklama
Wykonanie treningu  HIIT wymaga zdecydowanie mniej czasu do pierwszych efektów. Przeplatanie intensywnych ćwiczeń anaerobowych z ćwiczeniami o umiarkowanej intensywności przyspiesza metabolizm i spalanie tłuszczu. Nie musisz być zaawansowany, aby trenować HIIT. Mam dla Ciebie rewelacyjny trening dla początkujących.

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=jaK5X6ZDANc

Przygotowany trening trwa 10 minut i składa się z 8 podstawowych ćwiczeń, wykonywanych przez 30 sekund. Przerwa między ćwiczeniami wynosi 10 sekund, po czym wracasz do wykonania kolejnego ćwiczenia.
reklama  
Przed treningiem warto zrobić krótką rozgrzewkę oraz stretching na zakończenia. Podczas wykonywania ćwiczeń pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy i technice każdego ćwiczenia.

Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych treningach udostępnianych na blogu.Klik na urządzenia mobilne


Jak podobał Ci się trening? Czekam na efekty systematycznego wykonywana tego treningu!

10-minutowy trening HIIT dla początkujących [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 04:06:00 Rating: 5

1 komentarz:

  1. Dziewczyny jeśli chcecie mieć super figurę to ze szczerego serca polecam tego Pana – www.igortreneronline.pl Ułożył mi chyba najlepszy plan jaki kiedykolwiek przerabiałam. Mam na myśli dietę, trening u suplementację(bo to też istotne). Jest taki pakiecik na stronie i można go od ręki zamówić. Co mi dał? Przez wiele lat borykałam się z dużą nadwagą i czułam fatalnie, żyć mi się odechciewało – tyle miałam kompleksów. Ale spróbowałam ostatni raz coś zmienić i ten Pan spadł mi jak z nieba. Efekty były w mgnieniu oka! Ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam ten okropny tłuszcz z brzucha! Znowu pokochałam moje ciało i chętnie chodzę na basen, a tym sezonie wybieram się do Egiptu i już nie mogę się doczekać jak tylko założę strój kąpielowy. Warto zajrzeć dziewczyny www.igortreneronline.pl bo jest tam teraz rabat 50% na wszystkie plany i pakiety 

    OdpowiedzUsuń

All Rights Reserved by Ćwiczenia Non Stop © 2016

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.