10-minutowy trening pleców [wideo]

Ćwiczenia na zgrabne i mocne plecy stanowią gwarancję pięknej sylwetki i prostego kręgosłupa. Kobiety bardzo często pomijają treningi wzmacniające plecy, skupiając się bardziej na nogach, brzuchu czy pośladkach. Na szczęście wiele ćwiczeń na ulubione przez kobiety partie ciała, wpływają także na wzmocnienie i wysmuklenie pleców.
reklama
Mimo to nie zapominaj o treningu pleców, jest on tak samo ważny dla naszego ciała jak trening brzucha cz pośladków. W związku z tym przedstawiam Ci szybki trening wysmuklający plecy prezentowany przez Rebeccę Louise. Trenerka pokaże, jak pracować nad mięśniami, aby plecy były piękne i kuszące.

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=dxUWgnWrOno

Przygotowany trening trwa 10 minut. Składa się z 6 powoli wykonywanych ćwiczeń, powtarzanych w ilości 5 razy każde (jedno z ćwiczeń wykonujesz 10 razy). Ćwiczenia na pozór wydają się proste, jednak w trakcie nie możesz doczekać sie jego końca.
reklama
Przed treningiem warto zrobić krótką 5-minutową rozgrzewkę i cool down na koniec. Trening ten idealnie nadaje się także jako dodatek do treningu głównego. Pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy podczas każdego ćwiczenia.

Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych treningach udostępnianych na blogu.Klik na urządzenia mobilne


Jak podobał Ci się trening? Czekam na efekty systematycznego wykonywana tego treningu!

10-minutowy trening pleców [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 05:26:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

All Rights Reserved by Ćwiczenia Non Stop © 2016

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.