Joga na pośladki i brzuch! [wideo]

Kto z nas nie marzy o płaskim, bajecznym brzuchu? Czy może o jędrnych, kuszących pośladkach? Po co robić dwa różne treningi, jak można wykonać jeden i poprawić wygląd obu tych części naszego ciała? Nie masz co się zastanawiać - taki trening się opłaca!
reklama
Może nie lubisz jogi, ale ona rewelacyjnie kształtuje nasze ciało, wykorzystując mięśnie, o jakich nie miałaś pojęcia! 27-minutowy trening jogi na modelujący pośladki i brzuch udowodni Ci, jak dobra jest joga. Dodatkowo trening ten nie tylko będzie kształtował ciało, ale także pozwoli spalić zbędne kalorie.

źródło:  https://www.youtube.com/watch?v=lmFogmn3RBY

Trening zawiera już krótką rozgrzewką i stretchingiem na koniec. Pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy podczas każdego ćwiczenia. Dzięki temu zapobiegniesz ewentualnym urazom lub kontuzjom.
reklama 


Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych treningach udostępnianych na blogu.Klik na urządzenia mobilne


Jak podobają Ci się ćwiczenia? Czekam na efekty systematycznego ich wykonania!

Joga na pośladki i brzuch! [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 02:08:00 Rating: 5

1 komentarz:

  1. Ja zdecydowałem się na ćwiczenia pod okiem trenera. Przynajmniej na początku przygody z treningami chciałbym, aby były wykonywane przeze mnie prawidłowo.
    _______________________________________
    https://adrianbugno.pl/trening-personalny/

    OdpowiedzUsuń

All Rights Reserved by Ćwiczenia Non Stop © 2016

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.