10-minutowy trening ramion Kelly Ripa's [wideo]

Jeżeli próbujesz pozbyć się tkanki tłuszczowej bez zwiększania masy mięśniowej, ramiona zamiast stać się jędrne, będą szczupłe, ale wiotkie. Żadna kobieta nie zgodzi się na taki efekt końcowy swojej przemiany. Włącz do swojego planu treningowego regularne ćwiczenia z ciężarkami, a piękne ramiona zobaczysz szybciej niż myslisz.
reklama
Tym razem przedstawiam Ci trening ramion przygotowany przez trenerkę Anna Kaiser - PopSugar. Użyte przez trenerkę ćwiczenia rewelacyjne ujędrniają i rzeźbią ramiona, nadając im seksownego i pięknego kształtu oraz dodatkowo angażują całe ciało. Aby trening był skuteczny trenerka zaleca użycie hantli od 1 kg do 3 kg.

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=U0XXpwYZWzY

Trening ramion  trwa zaledwie 10 minut. Cały trening składa się z 7 ćwiczeń, wykonywanych po 8 powtórzeń. W każdym ćwiczeniu dodane są dodatkowe modyfikacje, mające na celu maksymalizacje efektów treningowych.
Przed treningiem warto zrobić krótką 5-minutową rozgrzewkę i cool down na koniec. Trening ten idealnie nadaje się także jako dodatek do treningu głównego. Pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy podczas każdego ćwiczenia.

Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych treningach udostępnianych na blogu.Klik na urządzenia mobilne


Jak podobał Ci się trening? Czekam na efekty systematycznego wykonywana tego treningu!

10-minutowy trening ramion Kelly Ripa's [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 06:25:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

All Rights Reserved by Ćwiczenia Non Stop © 2016

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.