10-minutowy trening wysmuklający nogi z hantlami! [wideo]

W drodze do idealnego ciała należy zadbać o wszystkie partie naszego ciała, nie pomijając żadnej z nich. Każda część wymaga określonego czasu na to, aby wyglądać perfekcyjnie. Tym razem postanowiłam pokazać Ci trening, dzięki któremu osiągniesz piękne i smukłe nogi.
reklama
Szalona blondynka opanowała internetowy świat fitness, prezentując coraz to więcej fantastycznych treningów. Przedstawiam Ci kolejny trening Rebecci Louise ukierunkowany na nogi. Codzienne wykonywanie tego zestawu poprawi wygląd Twoich nóg oraz zwiększy ich siłę oraz wytrzymałość. Dodając obciążenie zmaksymalizujesz swoje wyniki.Przedstawiony trening zajmuje maksymalnie 10 minut i składa się z 9 ćwiczeń modelujących, ujędrniających i wysmuklających uda oraz łydki. Dodając obciążenie zmaksymalizujesz swoje wyniki treningowe.
reklama
Przed treningiem warto zrobić krótką 5-minutową rozgrzewkę i cool down na koniec. Trening ten idealnie nadaje się także jako dodatek do treningu głównego. Pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy podczas każdego ćwiczenia.

Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych treningach udostępnianych na blogu.Klik na urządzenia mobilne


Jak podobał Ci się trening? Czekam na efekty systematycznego wykonywana tego treningu!

10-minutowy trening wysmuklający nogi z hantlami! [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 07:49:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

All Rights Reserved by Ćwiczenia Non Stop © 2016

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.