Trening Modelujący Ramiona z Tracey Mallett [wideo]

Wystarczy kilka dni systematycznych ćwiczeń z ciężarkami, aby zauważyć pierwsze zmiany w wyglądzie ramion. Żadna z kobiet nie powinna się bać treningów z akcesoriami, ponieważ nieprawdą jest, że zaczną przypominać kulturystów. Wybierz ciężarki o mniejszej wadze, dzięki czemu mięsnie ramion nie rozrosną się.
reklama
W osiągnięciu pięknych ramion pomoże Ci trening przygotowany przez trenerkę Tracey Mallett. Jest to dynamiczny trening mobilizujący do pracy górną część ciała z naciskiem na ramiona. Do wykonania ćwiczeń z zestawu potrzebujesz ciężarków o wadze 1 kg - 2 kg. Trening możesz dopasować do własnego poziomu zaawansowania poprzez modyfikację ciężaru, ilości powtórzeń czy czasu przerwy między ćwiczeniami.

źródło: https://www.traceymellett.com/

Trening ramion opracowany przez trenerkę trwa 10 minut i składa się z 2 obwodów, podczas których wykonujesz te sam ćwiczenia. Zestaw treningowy zawiera dwie serie po 5  ćwiczeń  ,wykonywanych po 14 powtórzeń.
Przed treningiem warto zrobić krótką 5-minutową rozgrzewkę i cool down na koniec. Trening ten idealnie nadaje się także jako dodatek do treningu głównego. Pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy podczas każdego ćwiczenia.

Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych treningach udostępnianych na blogu.Klik na urządzenia mobilne


Jak podobał Ci się trening? Czekam na efekty systematycznego wykonywana tego treningu!

Trening Modelujący Ramiona z Tracey Mallett [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 05:34:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

All Rights Reserved by Ćwiczenia Non Stop © 2016

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.