8-minutowy trening pośladków [wideo]

Zgrabne pośladki to atut, o który walczy zapewne niejedna kobieta. Na szczęście mięśnie pośladków nie są tak oporne, jak np. mięśnie brzucha i potrafią z nami dość dobrze współpracować. Wystarczy, przeznaczyć 2-3 dni w tygodniu na ich trening, aby zobaczyć poprawę ich wyglądu.
reklama
Przedstawiam Ci kolejny rewelacyjny trening na pośladki, który nie zajmie Ci wiele czasu, a poprawi znacząco wygląd Twojej pupy. Do wykonania poszczególnych ćwiczeń będziesz potrzebować maty oraz małej piłki lekarskiej, którą bardzo dobrze możesz zastąpić butelką z wodą lub hantlem.

źródło: https://www.youtube.com/embed/7c2-1T4Xydk

Przedstawiony trening zajmie Ci maksymalnie 8 minut. Całość składa się z 9 ćwiczeń, wykonywanych po 20 powtórzeń każde. Wyjątek stanowi ćwiczenie nr 2 (fire hydrants), które wykonujesz po 10 powtórzeń na jedną i drugą nogę oraz ćwiczenie nr 9 (wall sit), wykonywane przez 60 sekund.
reklama
Przed treningiem warto zrobić krótką 5-minutową rozgrzewkę i cool down na koniec. Trening ten idealnie nadaje się także jako dodatek do treningu głównego. Pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy podczas każdego ćwiczenia.

Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych treningach udostępnianych na blogu.Klik na urządzenia mobilne


Jak podobał Ci się trening? Czekam na efekty systematycznego wykonywana tego treningu!

8-minutowy trening pośladków [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 05:44:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

All Rights Reserved by Ćwiczenia Non Stop © 2016

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.