35-minutowe HIIT [wideo]

Chcesz szybko spalić tkankę tłuszczową? Może dążysz do zwiększenia wytrzymałości mięśni lub wzmocnienia układu sercowo-naczyniowego? Założenia te pomoże Ci w 100% zrealizować intensywny trening interwałowy HIIT.
reklama
Trening HIIT jest skuteczna formą ćwiczeń w walce ze zbędnym tłuszczem oraz usprawnieniem funkcjonowania organizmu. Jest to zestaw kilku ćwiczeń o wysokiej intensywności przeplatanych z mniejszą. Taki trening zaprezentuje nam dwóch trenerów, którzy dadzą przy okazji niezły wycisk.

źródło:  https://www.youtube.com/watch?v=DuYmoD8IQgM

Przygotowany trening trwa 35 minut, podczas którego wykonujesz 30 sekund intensywnego ćwiczenia z 10 sekundową przerwą pomiędzy. Trening składa się z  6 serii, w których wykonujesz po 4 ćwiczenia w 2 obwodach.
reklama 
Trening zawiera krótką  rozgrzewkę i cool down na koniec. Trening ten idealnie nadaje się także jako główny trening. Pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy podczas każdego ćwiczenia.

Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych treningach udostępnianych na blogu.Klik na urządzenia mobilne


Jak podobał Ci się trening? Czekam na efekty systematycznego wykonywana tego treningu!

35-minutowe HIIT [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 05:06:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

All Rights Reserved by Ćwiczenia Non Stop © 2016

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.