12-minutowy Trening Wyszczuplający Ramiona! [wideo]

Kobiety w drodze do pięknego ciała koncentrują swoją uwagę przede wszystkim na nogach, brzuchu oraz pośladkach, zapominając o ramionach i przedramionach. Wdrożenie kilku ćwiczeń na poprawę ramion pozwoli Ci cieszyć się pięknymi, jędrnymi  i smukłymi rękami oraz ramionami.
reklama
Do wysmuklenia ramion nie zawsze musisz korzystać z akcesoriów sportowych. Trenerzy z Fitness Blender opracowali świetny trening ramion bez użycia hantli czy ciężarków. Podczas tego treningu będą pracowały dość intensywnie nie tylko Twoje ramiona, ale także barki i górna część pleców.


Trening ramion opracowany przez Fitness Blender trwa  około 12 minut. Cały trening składa się z 9 ćwiczeń, wykonywanych przez 50 sekund i 10 sekundową przerwą pomiędzy nimi. Dużą zaletą jest tu widoczny timer odliczający czas do końca danego ćwiczenia.
Przed treningiem warto zrobić krótką 5-minutową rozgrzewkę i cool down na koniec. Trening ten idealnie nadaje się także jako dodatek do treningu głównego. Pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy podczas każdego ćwiczenia.

Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych treningach udostępnianych na blogu.Klik na urządzenia mobilne


Jak podobał Ci się trening? Czekam na efekty systematycznego wykonywana tego treningu!

12-minutowy Trening Wyszczuplający Ramiona! [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 05:50:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

All Rights Reserved by Ćwiczenia Non Stop © 2016

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.