Jillian Michaels - trening mięśni brzucha level 1 [wideo]

Płaski i wymodelowany brzuch to marzenie zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Droga do jego osiągnięcia jest niezwykle trudna i wymagająca mnóstwa ciężkiej pracy, wyrzeczeń i przede wszystkim systematyczności. W tym zadaniu pomocne są treningi opracowane przez wyspecjalizowanych trenerów, których wiele można znaleźć w internecie.
reklama
Z taką pomocą przychodzi "trenerka amerykanek" Jillian Michaels. Jeden z jej treningów na mięśnie brzucha chętnie prezentuję - 6 Week Six-Pack Abs Workout- Level 1. Jest to trening brzucha, który wykorzystuje kombinację ćwiczeń obwodowych z ćwiczeniami angażującymi i ukierunkowanymi na wiele grup mięśniowych z jednoczesnym przyspieszeniem metabolizmu, wyszczupleniem talii i wzmocnieniem mięśni brzucha.

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ZJ8Zdj0OPMI

Prezentowany trening trwa 35 minut, składa się z rozgrzewki, treningu głównego oraz cool down na zakończenie. Podczas ćwiczeń potrzebna jest mata oraz hantle (opcjonalnie).
reklama
Ćwiczenia pokazywane są w wersji dla początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych. Trening abs zawiera 2 serie po 16 ćwiczeń, wykonywanych około 30 sekund.

Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych treningach udostępnianych na blogu.Klik na urządzenia mobilne


Jak podobał Ci się trening Jillian? Czekam na efekty systematycznego wykonywana tego treningu!

Jillian Michaels - trening mięśni brzucha level 1 [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 03:29:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

All Rights Reserved by Ćwiczenia Non Stop © 2016

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.