30-minutowy trening ABS z obciążeniem z Millionaire Hoy [wideo]

Ćwiczenia z obciążeniem to doskonały sposób na rewelacyjną sylwetkę nie tylko dla mężczyzn. Jeżeli marzysz o pięknie zarysowanym brzuchu, ćwiczenia ukierunkowane na mięśnie brzucha z dodatkowym obciążeniem przybliżą Cię do upragnionego celu.
reklama
Obciążenie wpływa niezwykle pozytywnie na wzmocnienie mięśni brzucha i ich uwidocznienie., oczywiście w połączeniu z dietą. jednak tu chodzi nam o trening i taki zaprezentował nam Millionaire Hoy. To intensywny trening mięśni brzucha z hantlami, który przeznaczony jest przede wszystkim do ich wzmocnienia oraz rozbudowy.  

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=UqA01BjV2ko

Przygotowany trening ABS trwa 30 minut i składa się z 30 ćwiczeń. Każde ćwiczenie wykonujesz przez 45 sekund. Po wykonanym ćwiczeniu robisz 10 sekund przerwy, po czym przechodzisz do kolejnego ćwiczenia.
reklama 
Przed treningiem warto zrobić krótką 5-minutową rozgrzewkę i cool down na koniec. Trening ten idealnie nadaje się także jako dodatek do treningu głównego. Pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy podczas każdego ćwiczenia.

Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych treningach udostępnianych na blogu.Klik na urządzenia mobilne


Jak podobał Ci się trening? Czekam na efekty systematycznego wykonywana tego treningu!

30-minutowy trening ABS z obciążeniem z Millionaire Hoy [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 05:51:00 Rating: 5

1 komentarz:

All Rights Reserved by Ćwiczenia Non Stop © 2016

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.