Trening górnych partii ciała [wideo]

O potrzebie regularnych ćwiczeń na górne partie ciała, bardzo często trzeba przekonywać przede wszystkim kobiety, które kojarzą sobie te ćwiczenia z posiadaniem muskularnych ramion i barków. Nasze ciało powinno być proporcjonalne, dlatego nie należy zaniechać ćwiczeń na górne partie naszego ciała.
reklama
Wykonywanie nawet 1-2 razy w tygodniu kilkuminutowego treningu ramion, pleców, barków poprawi ich ogólny wygląd. Nadasz im kształtu, wysmuklisz oraz wyszczuplisz. W tym zadaniu pomoże Ci poniższy trening, który łączy dynamicznie wyselekcjonowane ruchy z powtórzeniami w formie tzw. piramidy, czego efektem jest spalanie zbędnego tłuszczu w górnych partiach.

źródło:  https://www.youtube.com/watch?v=CpGE31PsMaU

Przygotowany trening górnych partii ciała przez trenerkę Jackie trwa 24 minuty. Składa się z 6 ćwiczeń, podczas których pracuje każdy mięsień. Powtórzenia wykonujesz od 1 do 10.
reklama 
Trening zawiera krótką  rozgrzewkę i cool down na koniec. Trening ten idealnie nadaje się także jako główny trening. Pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy podczas każdego ćwiczenia.

Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych treningach udostępnianych na blogu.Klik na urządzenia mobilne


Jak podobał Ci się trening? Czekam na efekty systematycznego wykonywana tego treningu!

Trening górnych partii ciała [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 04:36:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

All Rights Reserved by Ćwiczenia Non Stop © 2016

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.