25-minutowy intensywny trening z Sarah Kusch [wideo]

Treningi o wysokiej intensywności pomagają w usprawnieniu funkcjonowania organizmu i podkręceniu przemiany materii, co skutkuje szybszą utrata kilogramów oraz tkanki tłuszczowej. Taki trening dodatkowo pozytywnie wpływa na działanie naszego układu krążenia. Warto wdrożyć taki trening do swojego ogólnego planu treningowego, aby zobaczyć lepsze efekty.
reklama
Taki trening o wysokiej intensywności połączony z treningiem siłowym proponuje trenerka Sarah Kusch. Podczas treningu dynamicznie wykonujesz poszczególne ćwiczenia, dzięki czemu tętno podnosi się. Tu nie używasz ciężkiego obciążenia. Ma ono pozwolić Ci na wykonanie wielu powtórzeń. Pracujesz nad wytrzymałością.

źródło:  https://www.youtube.com/watch?v=AyWtZ5WX-qM

Przygotowany trening trwa 25 minut i jest kombinacją wielu ćwiczeń tj. wykroki, przysiady, wymachy, wyskoki, pompki, których zadaniem jest zmuszenie cale Twojego ciała do pracy.
reklama 
Trening zawiera krótką  rozgrzewkę i cool down na koniec. Trening ten idealnie nadaje się także jako główny trening. Pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy podczas każdego ćwiczenia.

Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych treningach udostępnianych na blogu.Klik na urządzenia mobilne


Jak podobał Ci się trening? Czekam na efekty systematycznego wykonywana tego treningu!

25-minutowy intensywny trening z Sarah Kusch [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 04:57:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

All Rights Reserved by Ćwiczenia Non Stop © 2016

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.