22-minutowy trening mięśni brzucha! [wideo]

Wszyscy wręcz kochamy treningi na brzuch i moglibyśmy wykonywać je każdego dnia nawet po kilka razy....ale po co? Jak wiadomo piękny brzuch robisz przede wszystkim w kuchni, a ćwiczeniami jedynie dajesz impuls mięśniom do pracy. W zależności od stopnia zaawansowania ćwiczenia mogą być mniej lub bardziej wymagające.
reklama
Tym razem przedstawiam trening na mięśnie brzucha dla osób średnio i bardziej zaawansowanych. Intensywny trening skupiający się przede wszystkim na środkowej części tułowia i dający w maksymalnym stopniu wycisk mięśniom. Dodatkowo trening ten pozwala na spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej i tzw. oponki. W 22 minuty możesz spalić, dzięki niemu od 120-160 kcal.

źródło:  https://www.youtube.com/watch?v=GhfsdqvuUrM

Przed treningiem warto wykonać krótką rozgrzewką i stretchingiem na koniec. Pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy podczas każdego ćwiczenia. Dzięki temu zapobiegniesz ewentualnym urazom lub kontuzjom.
reklama 


Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych treningach udostępnianych na blogu.Klik na urządzenia mobilne


Jak podobają Ci się ćwiczenia? Czekam na efekty systematycznego ich wykonania!

22-minutowy trening mięśni brzucha! [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 01:10:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

All Rights Reserved by Ćwiczenia Non Stop © 2016

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.