13 ćwiczeń lepiej, spalających tkankę tłuszczową niż burpees!

Burpees to jedno z ćwiczeń rewelacyjnie angażujących całe ciało do pracy, poprawiających kondycję, szybkość oraz wytrzymałość. Jest mało skomplikowanym ćwiczeniem, jednak niezwykle wymagającym. Należy do tych, które kochamy i nienawidzimy jednocześnie.
reklama
Jeżeli zależy Ci na spaleniu tkanki tłuszczowej będzie ono idealne, jednak dla spotęgowania tego efektu mam dla propozycję Ciebie 13 ćwiczeń. Są to ćwiczenia z obciążeniem, które nie tylko spalą zbędny tłuszcz, ale w większym stopniu zbudują masę mięśniową.

źródło:  https://www.youtube.com/watch?v=5S19yI-NdUk

Te 13 ćwiczeń zmuszają do pracy wszystkie grupy mięśniowe, dzięki czemu możliwe jest spalenie większej ilości kalorii. Każde ćwiczenie wykonuj powoli. Możesz wykonać je w seriach od 1 -3 z określoną dla siebie ilością powtórzeń i obciążeniem.
reklama 
Poszczególne ćwiczenia warto poprzedzić kilkuminutową rozgrzewką i stretchingiem na koniec. Pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy podczas każdego ćwiczenia. Dzięki temu zapobiegniesz ewentualnym urazom lub kontuzjom.

Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych treningach udostępnianych na blogu.Klik na urządzenia mobilne


Jak podobają Ci się ćwiczenia? Czekam na efekty systematycznego ich wykonania!

13 ćwiczeń lepiej, spalających tkankę tłuszczową niż burpees! Reviewed by MotywacjaNonStop on 05:50:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

All Rights Reserved by Ćwiczenia Non Stop © 2016

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.