Trening obwodowy z obciążeniem [wideo]

Ćwiczenia z obciążeniem angażują do pracy praktycznie wszystkie grupy mięśniowe. Wykonanie takiego treningu wpływa na poprawę naszej siły, wytrzymałości, koordynacji oraz przede wszystkim wspomagają znacznie skuteczniej odchudzanie oraz walkę ze zbędnymi kilogramami.
reklama
Jakie efekty dają ćwiczenia z obciążeniem? Nie do opisania! Mobilizacja mięśni do pracy sprawia, że Twoje ciało znacznie szybciej zaczyna nabierać pięknych kształtów. Jednak, aby ćwiczenia się nie znudziły warto wykonywać różne treningi. Tym razem proponuję wypróbowanie treningu obwodowego z obciążeniem.

źródło:  https://www.youtube.com/watch?v=-8NXcIaLAFY

Przygotowany trening trwa 25 minut i polega na wykonywaniu zestawu kilku ćwiczeń z przerwą, w której zamiast odpoczynku robisz tzw. burpees. Cały trening składa się z 1 obwodu, który zawiera 9 ćwiczeń wykonywanych w 20 powtórzeniach. Burpees wykonujesz w ilości 10 powtórzeń.
reklama 
>
Przed treningiem warto wykonać krótką  rozgrzewkę i cool down na koniec. Trening ten idealnie nadaje się także jako główny trening. Pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy podczas każdego ćwiczenia.

Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych treningach udostępnianych na blogu.Klik na urządzenia mobilne


Jak podobał Ci się trening? Czekam na efekty systematycznego wykonywana tego treningu!

Trening obwodowy z obciążeniem [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 04:41:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

All Rights Reserved by Ćwiczenia Non Stop © 2016

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.