Zabójczy trening nóg z obciążeniem od Millionaire Hoy - 30 minut [wideo]

Nie bójmy się treningu z obciążeniem! To dotyczy głównie kobiet, które bardzo często pomijają w ćwiczenia z wykorzystaniem hantli, ciężarków itp. z obawy przed muskularnymi nogami. Jednak z takim sprzętem szybciej ukształtujesz i wymodelujesz sylwetkę.
reklama
Nie wolno nam podczas treningów pomijać ćwiczeń na nogi. Zarówno kobiety, jaki mężczyźni powinni przynajmniej raz w tygodniu poświęcić czas na wyćwiczenie tej partii ciała. Z pewnością pomoże w tym przygotowany przez youtubera Millionaire Hoy, zabójczy trening nóg z obciążenie.


Przygotowany trening nóg trwa 30 minut i składa się z 20 intensywnych ćwiczeń. Każde ćwiczenie wykonujesz przez 45 sekund. Po wykonanym ćwiczeniu robisz 15 sekund przerwy, po czym przechodzisz do kolejnego ćwiczenia.
reklama 
Trening zawiera krótką  rozgrzewkę oraz cool down na koniec. Trening ten idealnie nadaje się do wykonania go jako do trening główny. Pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy podczas każdego ćwiczenia.

Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych treningach udostępnianych na blogu.Klik na urządzenia mobilne


Jak podobał Ci się trening? Czekam na efekty systematycznego wykonywana tego treningu!

Zabójczy trening nóg z obciążeniem od Millionaire Hoy - 30 minut [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 05:10:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

All Rights Reserved by Ćwiczenia Non Stop © 2016

Formularz kontaktowy

Nazwa

Adres e-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.