Zaawansowany 20-minutowy trening brzucha [wideo]

Trening na "six pack" powinien być wszechstronny i pobudzać do pracy wszystkie mięśnie brzucha tj. proste, skośne oraz poprzeczne. Aby cieszyć się umięśnionym brzuchem należy systematycznie ćwiczyć 3-4 razy w tygodniu. Tu ważna jest także odpowiednia dieta.
reklama
Poznaj najlepszy trening mięśni brzucha, który pomoże Ci wyrzeźbić mięśnie brzucha twarde jak skała. Użyte ćwiczenia angażują mocno do pracy mięśnie proste,skośne i poprzeczne. Trening jest jednak przeznaczony dla osób zaawansowanych.

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=q6NIWNnvOK0

Trening przygotowany przez trenerkę trwa 20 minut, który możesz wykonywać w domu - potrzebny Ci będzie jedyne kawałek wolnego miejsca, mata do ćwiczeń oraz chwila wolnego czasu.
reklama 
Przed treningiem warto zrobić krótką 5-minutową rozgrzewkę i cool down na koniec. Trening ten idealnie nadaje się także jako dodatek do treningu głównego. Pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy podczas każdego ćwiczenia.

Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych treningach udostępnianych na blogu.Klik na urządzenia mobilne


Jak podobał Ci się trening? Czekam na efekty systematycznego wykonywana tego treningu!

Zaawansowany 20-minutowy trening brzucha [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 06:25:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

All Rights Reserved by Ćwiczenia Non Stop © 2016

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.