Trening nóg Miley Cyrus [wideo]

Długie, zgrabne i smukłe nogi niczym u najlepszej modelki świata? Jeżeli chodzi o długość nóg to niestety nie mamy na to wpływu, ale nad ich kształtem możesz zdecydowanie popracować. Wdrożenie kilku ukierunkowanych na nogi ćwiczenia może zdziałać cuda.
reklama
Co powiesz na kolejny trening przebojowej trenerki Rebeccy Louise? Tym razem mam dla Ciebie trening nóg z udziałem tej trenerki. W tym nagraniu przedstawione zostały ćwiczenia, dzięki którym Twoje nogi mają stać się tak samo zgrabne i smukłe, jak u popularnej Miley Cyrus. Podczas ćwiczeń będą pracowały mięśnie ud, łydek oraz dodatkowo pośladki jako mały bonus.

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=MG69sFM1UIw

Przygotowany przez trenerkę trening trwa około 17 minut. Składa się z 9 ćwiczeń, które wykonywane są w ilości 50 powtórzeń każde. Niektóre z ćwiczeń wykonujesz osobno raz na lewą, raz na prawą stronę zmniejszając powtórzenia do 25. Całość na lewą i prawą nogę ma wynieść 50.
reklama
Przed treningiem warto zrobić krótką 5-minutową rozgrzewkę i cool down na koniec. Trening ten idealnie nadaje się także jako dodatek do treningu głównego. Pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy podczas każdego ćwiczenia.

Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych treningach udostępnianych na blogu.



Klik na urządzenia mobilne


Jak podobał Ci się trening? Czekam na efekty systematycznego wykonywana tego treningu!

Trening nóg Miley Cyrus [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 06:47:00 Rating: 5

1 komentarz:

  1. Od dwóch tygodni intensywnie ćwiczę na nogi i już widać pierwsze efekty, na pewno łydki znacznie bardziej zrobiły się wysmuklone. Mam tylko spory dylemat, czy ćwiczyć te same już sprawdzone ćwiczenia czy trochę je różnicować. Znalazłam takie zestawy open-youweb.com/trening-na-zgrabne-nogi ale nie wiem czy one także dadzą jakieś efekt, czy nie będzie to złym pomysłem tak mieszać różne ćwiczenia. Może ktoś coś doradzić?

    OdpowiedzUsuń

All Rights Reserved by Ćwiczenia Non Stop © 2016

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.