Najlepszy trening pośladków [wideo]

Która z dziewczyn nie chciałaby pochwalić się zgrabnymi pośladkami? Nie znam takiej! Wystarczy odrobina systematyczności w treningu mięśni pośladków, aby zobaczyć pierwsze efekty. Nie musisz wymyślać przeróżnych ćwiczeń. Bardzo wiele gotowych treningów masz w zasięgu swojej ręki.
reklama
Tym razem chciałam przedstawić trening pośladków sympatycznej blondynki Rebecci Louise - jej trening brzucha już znasz.. Trenerka zaprezentuje najlepsze ćwiczenia, poprawiające wygląd naszych pośladków. Dużą zaleta tego treningu jest to, że nie potrzebujesz żadnego dodatkowego sprzętu - wystarczy jedynie Twoje ciało.

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=eEulTWBaAxA

Trening na mięśnie pośladków przygotowany przez Rebeccę trwa około 10 minut. Składa się z 7 ćwiczeń, wykonywanych około 30 sekund. Niektóre z ćwiczeń wykonujesz osobno raz na lewą, raz na prawą stronę.
reklama
Przed treningiem warto zrobić krótką 5-minutową rozgrzewkę i cool down na koniec. Trening ten idealnie nadaje się także jako dodatek do treningu głównego. Pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy podczas każdego ćwiczenia.

Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych treningach udostępnianych na blogu.Klik na urządzenia mobilne


Jak podobał Ci się trening? Czekam na efekty systematycznego wykonywana tego treningu!

Najlepszy trening pośladków [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 05:25:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

All Rights Reserved by Ćwiczenia Non Stop © 2016

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.