Kickboxing cardio od FitnessBlender [wideo]

Do treningu cardio należy każdy rodzaj wysiłku fizycznego, mającego na celu pobudzenie serca do większej pracy. Systematyczne ćwiczenia cardio wzmacniają serce, dotleniają cały organizm, zmniejszają ryzyko chorób układu krążenia oraz co najważniejsze zwiększają przemianę materii.
reklama
Jak już wspomniano, cardio to każdy rodzaj wysiłku, który ma pobudzić serce do większej pracy. Nie zawsze muszą to być standardowe wyskoki, wymachy czy bieganie. Idealnie nadają się tu ruchy, wykorzystywane w boksie lub sztukach walki. I taki trening przygotowało dla nas Fitness Blender.


Trening przygotowany przez trenerów trwa 25 minut i składa się z rozgrzewki oraz cool down na koniec. Główny trening zawiera 2 obwody ćwiczeń, wykonywanych przez 50 sekund. Przerwa między kolejnymi ćwiczeniami wynosi 10 sekund.
reklama 
Trening zawiera wiele wymagających ćwiczeń, dlatego pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy podczas każdego ćwiczenia.

Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych treningach udostępnianych na blogu.Klik na urządzenia mobilne


Jak podobał Ci się trening? Czekam na efekty systematycznego wykonywana tego treningu!

Kickboxing cardio od FitnessBlender [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 06:58:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

All Rights Reserved by Ćwiczenia Non Stop © 2016

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.