20-minutowy trening nóg i pośladków od BeFit [wideo]

Ćwiczenia na nogi i pośladki przyniosą szybsze i lepsze efekty, jeżeli podczas ich wykonywania użyjesz dodatkowego obciążenia. Pobudzisz w ten sposób mięśnie do cięższej pracy. Dzięki temu łatwiej nadasz im pożądany kształt.
reklama
Taki trening zaproponowali nam trenerze z BeFit. Jest to dość intensywny, trening całego ciała, który skupia się na 3 głównych grupach mięśni ciała tj. nogi, pośladki oraz także plecy. Wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej oraz wymodelowanie tych części ciała.

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=nrHPUsq4Zls

Trening trwa 20 minut i składa się z 3 obwodów, gdzie każdy z nich zawiera 3 ćwiczenia. Każde ćwiczenie we wszystkich 3 obwodach wykonujesz przez 60 sekund. W tym czasie starasz się wykonać maksymalna ilość powtórzeń danego ćwiczenia. Przerwa między obwodami wynosi 30 sekund.
reklama 
Trening zawiera krótką  rozgrzewkę oraz cool down na koniec. Trening ten idealnie nadaje się do wykonania go jako do trening główny. Pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy podczas każdego ćwiczenia.

Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych treningach udostępnianych na blogu.Klik na urządzenia mobilne


Jak podobał Ci się trening? Czekam na efekty systematycznego wykonywana tego treningu!

20-minutowy trening nóg i pośladków od BeFit [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 05:31:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

All Rights Reserved by Ćwiczenia Non Stop © 2016

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.