15-minutowy trening pośladków od P4P [wideo]

Kształtne pośladki wyglądają rewelacyjnie w jeansach oraz krótkich szortach. Dlaczego miałabyś sobie odmawiać pięknego wyglądu? Nie musisz robić wiele. Wystarczy kilka razy w tygodniu przeznaczyć czas dla siebie i zadbać o swoje ciało nie tylko kosmetykami, ale także ćwiczeniami. W związku z tym mam dl Ciebie idealny trening na pośladki, który spełnił oczekiwania wielu.
reklama
Znasz już komputerowych trenerów od P4P? Ich treningi to nie przelewki. Tym razem przedstawiam Ci trening na mięśnie pośladków, który ujędrni je i nada pięknego kształtu. Aby zobaczyć efekty zaproponowanych ćwiczeń, autorzy treningu zalecają jego systematyczne wykonywanie 4 razy w tygodniu przez 4 tygodnie.

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=MFlH8XJsF7Y

Trening na mięśnie pośladków przygotowany przez P4P trwa 15 minut. Składa się z 3 ćwiczeń, przy czym pierwsze wykonywane jest w 3 seriach po 30 powtórzeń, drugie w 2 seriach po 15 powtórzeń na lewą i prawą stronę oraz trzecie również w 2 seriach, jednak po 20 powtórzeń na każdą stronę.
reklama
Przed treningiem warto zrobić krótką 5-minutową rozgrzewkę i cool down na koniec. Trening ten idealnie nadaje się także jako dodatek do treningu głównego. Pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy podczas każdego ćwiczenia.

Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych treningach udostępnianych na blogu.Klik na urządzenia mobilne


Jak podobał Ci się trening? Czekam na efekty systematycznego wykonywana tego treningu!

15-minutowy trening pośladków od P4P [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 06:05:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

All Rights Reserved by Ćwiczenia Non Stop © 2016

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.