14-minutowy Trening Wysmuklający Nogi od Tracey Mallett [wideo]

Nie musisz wychodzić i spędzać całych dni na siłowni, aby cieszyć się pięknym ciałem. Jeżeli Twoim celem są smukłe i zgrabne nogi możesz spokojnie osiągnąć je, ćwicząc w domowym zaciszu. Zaopatrz się w matę, butelkę z wodą oraz ręcznik i do dzieła.
reklama
W uzyskaniu pięknych nóg pomoże Ci zaproponowany przeze mnie trening Tracey Mallett. Trenerka opracowała trening nóg, który oprócz nadania udom i łydkom smukłego kształtu, ma za zadanie podkręcić metabolizm i spalanie kalorii. Wymagający, aczkolwiek skuteczny trening, dzięki któremu efekty zobaczysz szybciej niż myślisz.


Przygotowany przez Tracey trening trwa 14 minut. Składa się z intensywnie wykonywanych ćwiczeń, które mobilizują do pracy całe ciało, jednak z głównym naciskiem na uda i łydki - nogi. Poczujesz, że pracują i pokochasz go tak, samo jak ja.
reklama
Przed treningiem warto zrobić krótką 5-minutową rozgrzewkę i cool down na koniec. Trening ten idealnie nadaje się także jako dodatek do treningu głównego. Pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy podczas każdego ćwiczenia.

Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych treningach udostępnianych na blogu.Klik na urządzenia mobilne


Jak podobał Ci się trening? Czekam na efekty systematycznego wykonywana tego treningu!

14-minutowy Trening Wysmuklający Nogi od Tracey Mallett [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 07:08:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

All Rights Reserved by Ćwiczenia Non Stop © 2016

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.