10-minutowy trening z Tony Horton (P90X) [wideo]

Dobry trening to taki, podczas którego pracują wszystkie nasze mięśnie. Równomierne rozbudowywanie wszystkich partii mięśni zapewni piękne i proporcjonalne ciało. Brzuszki, przysiady, pompki oraz ćwiczenia na ramiona to najprostsze połączenie, które gwarantuje szczupłą sylwetkę.
reklama
Czy znasz popularnego w Ameryce trenera Tony Horton? Jeżeli nie, warto zapoznać się z nim i jego programami treningowymi. Jednym z nich jest program o nazwie P90X - hardcorowy zestaw ćwiczeń siłowych, które rzeźbią ciało w mgnieniu oka. Rewelacja!

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=s-VfzboV8Vc

W związku z tym przedstawiam Ci nieco uproszczoną forme tych ćwiczeń, które Tony wykonał z trenerkami z PopSugar. Wspólnie wykonali 10-minutowy trening, kształtujący i wzmacniający całe ciało.
reklama
Przed treningiem warto zrobić krótką 5-minutową rozgrzewkę i cool down na koniec. Trening ten idealnie nadaje się także jako dodatek do treningu głównego. Pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy podczas każdego ćwiczenia.

Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych treningach udostępnianych na blogu.Klik na urządzenia mobilne


Jak podobał Ci się trening? Czekam na efekty systematycznego wykonywana tego treningu!

10-minutowy trening z Tony Horton (P90X) [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 06:30:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

All Rights Reserved by Ćwiczenia Non Stop © 2016

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.