Trening Spalający Kalorie i Podkręcający Metabolizm od PopSugar [wideo]

Tabata to połączenie ćwiczeń aerobowych z intensywnym treningiem interwałowym. Trening ten jest przeznaczony dla każdego, komu zależy na poprawie ogólnej wydolności organizmu oraz spaleniu nadmiaru tkanki tłuszczowej. Jest to skuteczny trening w walce o smukłą sylwetkę.
reklama
Tabata trwa 4 minuty, jednak może być wykonywana w kilku seriach. W związku z tym PopSugar przygotowało dla nas 10-minutową tabatę, która ma pomóc w utracie zbędnych kilogramów i uzyskaniu wymarzonej sylwetki.

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=PutmjSp0Qk8

Trening przygotowany przez PopSugar jest treningiem o wysokiej intensywności, składający się z 2 rund. Podczas każdej rundy wykonujesz 2 ćwiczenia przez 20 sekund z 10 sekundowa przerwą między nimi.
reklama  
Trening zawiera krótka rozgrzewkę na początku oraz stretching na końcu. Podczas wykonywania ćwiczeń pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy i technice każdego ćwiczenia.

Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych treningach udostępnianych na blogu.Klik na urządzenia mobilne


Jak podobał Ci się trening? Czekam na efekty systematycznego wykonywana tego treningu!

Trening Spalający Kalorie i Podkręcający Metabolizm od PopSugar [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 03:50:00 Rating: 5

Brak komentarzy:

All Rights Reserved by Ćwiczenia Non Stop © 2016

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.